Sněhové řetězy

Řetězy KWB zaručují bezpečnou jízdu na zasněžených a zledovatělých vozovkách, vyznačují se snadnou manipulací a vysokou kvalitou. Firma KWB vyrábí sněhové řetězy na osobní, dodávkové a nákladní automobily a autobusy.

Rychloupínací sněhové řetězy

Řetězy na osobní vozy Super Ice Grip jsou exkluzivní sněhové řetězy s výškou článku 9mm, určené pro vozy se sníženým prostorem mezi pneumatikou a blatníkem. Vyznačují se patentovaným systémem dvou samodopínacích kladek, které zajišťují automatické dopínání řetězu ihned po jeho montáži a rozjetí automobilu.

Sněhové řetězy pro nákladní vozy

Tyto řetězy zajišťují bezpečnou a klidnou jízdu na zasněžených a zledovatělých vozovkách, vyznačují se dobrou přilnavostí a snadnou montáží. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nikl-manganové oceli, zaručující vysokou odolnost proti opotřebení.

Sněhové řetězy pro autobusy

Ideální stopový řetěz pro nasazení v zimních podmínkách, jeho nízká váha zaručuje snadnou montáž a manipulaci, použití čtyřhranných řetězových článků z nikl-manganové oceli zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebení.

Retezy.cz

dodavatel řetězů a vázacích prostředků

Vítáme vás na našich stránkách, kde najdete kompletní sortiment následujících kategorií: řetězy, sněhové řetězy, vázací prostředky, textilní a ocelová lana, popruhy a upínací pásy. Veškeré řetězy a vázací prostředky jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jsou zárukou jejich spolehlivosti a funkčnosti.